Przemysław Woźniak: W morzu technologii

Przemysław Woźniak: W morzu technologii

23 sierpnia, 2022

Strona wykorzystuje pliki cookies

Przemysław Woźniak jest Backend Developerem w Prime Engineering Poland. Posiada doświadczenie w różnych obszarach technologii, ale ostatecznie trafił tam, gdzie jego miejsce, czyli do nas.

 

Przemysław, jak długo jesteś w Prime Engineering Poland i co sprawiło, że nas wybrałeś?

Minęły już prawie 4 miesiące. Dołączyłem do Prime Engineering Poland ze względu na możliwość pracy w ciekawym, ale wymagającym projekcie.

Jesteś back-end developerem. Kiedy i jak zdecydowałeś, że to jest to, co chcesz robić?

Zawsze lubiłem systemy, które muszą być niezawodne, bezpieczne i wydajne. Backend idealnie pasuje do moich zainteresowań, a do tego jest stałe zapotrzebowanie w branży na tego typu specjalistów.

Jako developer posiadasz doświadczenie w pracy z różnymi technologiami. Który moment kariery był dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujący?

Czuję, że obecnie jestem właśnie w tym najbardziej satysfakcjonującym momencie. Po wielu latach ciężkiej pracy w końcu pracuję w technologii, w której czuję się najbardziej komfortowo.

Podobno prowadziłeś kiedyś zajęcia z zakresu audytów efektywności energetycznej budynków?

To był wymagający okres, który przyniósł mi też jednak dużo satysfakcji, ponieważ pracowałem ze zmotywowanymi studentami tworzącymi dopracowane i jakościowe projekty.

Słyszeliśmy, że w wolnym czasie lubisz żeglować i grać na basie. To są naprawdę różne pasje. W jaki sposób pomagają ci się zrelaksować?

Zarówno żeglarstwo, jak i gra na basie pozwalają zapomnieć o codziennych kłopotach. Wtedy istniejesz tylko ty i twoja łódź, lub instrument.

Jaką radę dałbyś komuś, kto dopiero zaczyna swoją karierę w tej samej dziedzinie co ty?

Śledź najnowsze trendy technologiczne i rozwiązania. Branża IT szybko się rozwija – trzeba za nią nadążyć.

play youtube,
play youtube,
xvideos,
xvideos,
porn,
porn,
xnxx,
xxx,
Fucking,
mp3play,
Is Subway Closing Down,
Are There Sharks In Jamaica,
Instant Car Insurance,