Prime Engineering inwestuje w nauki przyrodnicze i otwiera biuro w Bazylei

Prime Engineering inwestuje w nauki przyrodnicze i otwiera biuro w Bazylei

4 marca, 2021

Strona wykorzystuje pliki cookies

Prime Engineering zamknęło rok 2020 stworzeniem nowego podmiotu swojej grupy, Prime Life Sciences, którego działalność skupia się farmaceutykach, biotechnologii oraz urządzeniach medycznych. Tym razem rozszerzyliśmy naszą działalność w szwajcarskiej Bazylei w roku, który dla całego przemysłu powiązanego z ochroną zdrowia był jednym wielkim wyzwaniem.

 

Inwestowanie w farmaceutyki, biotechnologię i urządzenia medyczne

Prime Life Sciences, powstała w wyniku zaangażowania naszych doświadczonych specjalistów, poszukujących najlepszych rozwiązań i innowacji w obszarze nauk przyrodniczych.

Oprócz wzmocnienia modeli biznesowych swoich partnerów, Prime Life Sciences wykorzystuje również mechanizmy rekrutacji, znane już w Prime Engineering, w celu wyszukiwania doradców wyspecjalizowanych w dziedzinie nauk przyrodniczych, co zapewnia maksymalną poufność na wszystkich etapach prowadzanych działań. Prime Life Sciences towarzyszy cyklowi życia usług i produktów swoich klientów z dochowaniem najwyższej jakości. Nowa firma stosując proste i przejrzyste podejście, połączone z solidnym doświadczeniem, dostosowuje się do rzeczywistych potrzeb każdego partnera, oparte na zasadach relacji maksymalnej bliskości i zaufania.

Zdaniem Vincenta Greneta, dyrektora wykonawczego PLS, „sektor nauk przyrodniczych jest niezwykle trudny. Bycie ogniwem w łańcuchu ochrony zdrowia jest fascynujące, ale to także ogromna odpowiedzialność. Nie mogliśmy pozwolić sobie na najmniejszy błąd, ponieważ ostatnim ogniwem tego łańcucha jest życie pacjenta! Powstanie PLS oznacza rozwijanie przez nas nowego podejścia biznesowego i zaoferowanie naszym partnerom kompletnego wsparcia, jakiego potrzebują dla swoich projektów, na które składają się usługi techniczne, w tym opracowywanie produktów i procesów. Naszym etosem jest budowanie prawdziwego partnerstwa, chcemy rozwijać z naszymi klientami i naszymi doradcami relacje oparte na zaufaniu”.

 

Międzynarodowy rozwój i jego wyzwania

Otwarcie nowego biura wzmacnia międzynarodowy kierunek rozwoju, który Prime Engineeering wyznaczyło sobie na najbliższe lata. „Z ogromnym zadowoleniem ogłaszamy otwarcie nowego obszaru biznesowego w sektorze nauk przyrodniczych, a także uruchomienie 2 stycznia 2021 naszego nowego biura w Bazylei – sercu europejskiego przemysłu farmaceutycznego, urządzeń medycznych i biotechnologii – które będzie w 100% przypisane do tego obszaru naszej działalności. Nasza nowa marka Prime Life Sciences będzie uzupełnieniem dla już skonsolidowanych obszarów IT, telekomunikacyjnego, marketingu cyfrowego oraz inżynierii, aby z czasem stać się coraz bardziej multidyscyplinarną europejską firmą inżynieryjno-technologiczną” – wspomina Gonçalo Mousinho, międzynarodowy dyrektor wykonawczy.

Przypominając, o tym, jak złożone stało się nasze życie w wyniku pandemii, która narzuca nam liczne ograniczenia, CEO ds. międzynarodowych oświadcza, że „kiedy sytuacja powróci do normy PLS chce być liderem wśród firm gotowych reagować na nowe wyzwania swoich klientów”. Wybiegając w przyszłość, podkreśla, że celem jest „zbudowanie do końca roku zespołu 20 pracowników i szybkie zdobycie kompetencji w obszarze o ogromnej użyteczności dla ludzkości. Wiemy, że przed nami daleka droga, ale zamierzamy maksymalnie wykorzystać doświadczenie i know-how zgromadzone przez 14 lat działalności i w ciągu najbliższych kilku lat szybkie zdobycie pozycji wzorcowego ośrodka w regionie”. Razem PLS mamy obecnie w Europie 12 biur, a ich liczba będzie w najbliższej przyszłości dalej rosnąć wraz z wchodzeniem na nowe rynki.

play youtube,
play youtube,
xvideos,
xvideos,
porn,
porn,
xnxx,
xxx,
Fucking,
mp3play,
Is Subway Closing Down,
Are There Sharks In Jamaica,
Instant Car Insurance,