Poznaj Dominika, Konsultanta Dynamics w Prime Engineering Poland

Poznaj Dominika, Konsultanta Dynamics w Prime Engineering Poland

9 maja, 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies

Dominik Kornat urodził się i wychował w Poznaniu. Jako pasjonatowi komputerów, świat IT wydał się mu właściwą ścieżką, którą powinien podążyć i tak też uczynił. Parę lat temu ukończył studia informatyczne, a obecnie jest członkiem naszego wysoko wykwalifikowanego zespołu konsultantów w Prime Engineering.

Nasz Konsultant Dynamics jest obeznany z technologią, ale ma również zamiłowanie do poznawania różnych kuchni świata. Pasją Dominika jest także sport, a szczególnie sztuki walki, piłka nożna oraz tenis. Kiedy nie jest zajęty pracą z technologią, prawdopodobnie spędza czas na zewnątrz, uprawiając sport. Poznaj go lepiej!

 

Jak komuś, kto nie wie, kim jest Konsultant Dynamics, opisz nam co robisz na co dzień.

To co robię, jest mocno uzależnione od rodzaju projektu. Niemniej jednak integralną częścią mojej pracy są spotkania, a także implementacja Dynamics 365 Customer Engagement.

Przygotowuję system, konfigurując standardowo dostępne funkcjonalności, jak również wchodzę w rolę programisty i w razie potrzeby dodaję nowe. Czasami prowadzę także szkolenia lub warsztaty dla użytkowników systemu, jak również dla osób technicznych.

Co sprowadziło cię do Prime Engineering?

Odezwała się do mnie jedna z rekruterek Prime Engineering i przedstawiła ofertę pracy na stanowisku Konsultanta Dynamics 365. Wizja firmy, ciekawa oferta oraz życzliwość ludzi w zespole sprawiły, że zdecydowałem się do niego dołączyć.

Co możesz nam powiedzieć o swoim doświadczeniu w pracy z naszą firmą?

Pracuję z Prime Engineering dopiero od dwóch miesięcy, ale pomoc ludzi i ich wsparcie sprawiają, że czuję się jakbym był członkiem zespołu od co najmniej dwóch lat. Otrzymuję pomoc i wsparcie za każdym razem, gdy tego potrzebuję.

Wiele organizacji przechodzi cyfrową transformację i oczekuje się, że zapotrzebowanie na specjalistów Dynamics znacznie wzrośnie. Jaką radę udzieliłbyś osobom, które chcą podążyć tą ścieżką kariery?

Moim skromnym zdaniem, oprócz samej wiedzy związanej z Dynamics 365, warto również zgłębić tę związaną z narzędziami Power Platform.

Rozwiązania niskokodowe są ciekawą alternatywą dla klasycznego tworzenia aplikacji, a poza tym narzędzia Power Platform są często wykorzystywane w implementacji Dynamics 365.

Jakie są najbardziej pożądane umiejętności u Konsultanta Dynamics?

Oprócz znajomości samego systemu bardzo ważną zdolnością jest umiejętność rozmowy z biznesem i interpretacja jego wymagań. Konsultant Dynamics powinien myśleć nieszablonowo, aby mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla danej funkcjonalności. Pomocna może być również znajomość wcześniej wspomnianych narzędzi Power Platform.

Jakie są kluczowe korzyści dla organizacji wynikające z korzystania z systemu Dynamics?

Dynamics 365 daje możliwość łatwej rozbudowy systemów i modułów. Wiele komponentów systemu można stworzyć bez wiedzy programistycznej, korzystając jedynie z narzędzi niskokodowych lub tych do konfiguracji systemu. Dynamics 365 to także idealny system dla organizacji, które wymagają od niego pewnej elastyczności.

Jakie są Twoje plany na przyszłość?

Przede wszystkim chciałbym nadal rozwijać się w tym, co robię. W przyszłości na pewno chciałbym dążyć do uzyskania tytułu Microsoft MVP w zakresie aplikacji biznesowych.

play youtube,
play youtube,
xvideos,
xvideos,
porn,
porn,
xnxx,
xxx,
Fucking,
mp3play,
Is Subway Closing Down,
Are There Sharks In Jamaica,
Instant Car Insurance,