Karolina Nizińska: „Początek wielkiej przygody”

Karolina Nizińska: „Początek wielkiej przygody”

2 grudnia, 2021

Strona wykorzystuje pilik cookie

„Pracuję w Prime od czerwca tego roku, czyli prawie od początku oficjalnej działalności w Polsce i mogę powiedzieć jedno: JEST GENIALNIE!

 

Najbardziej w Prime Engineering Poland podoba mi się to, że współpracujemy międzynarodowo – mamy wartościowe wsparcie od naszych kolegów z grupy,  wspólnie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i usprawnieniami. Liderzy z Prime Group dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wypracowanym na przestrzeni lat, a najlepszą okazją ku temu była chociażby wizyta w Lizbonie i możliwość zobaczenia wszystkiego od środka.

 

Bardzo cenię sobie w pracy w Prime różnorodność – gdy zapytasz mnie jak wygląda mój typowy dzień pracy – nie ma go. Każdy dzień jest nowym wyzwaniem, a dynamika rynku IT potrafi zaskoczyć nieraz.

 

Praca jako Recruitment Lead sprawia mi wiele radości i jest codziennym wyzwaniem oraz obietnicą dla siebie samej by być coraz lepszą w tym czym się zajmuję. Rekrutacja dla mnie polegała zawsze na spotkaniu drugiego człowieka, a to napędza mnie i daje energię do działania. Nie ma nic lepszego gdy rekrutowana przeze mnie osoba znajduje idealny projekt, od którego zaczyna się współpraca z Prime. A to dopiero początek świetnej przygody…”