Paulina Pawuś: nasz pierwszy Business Manager we Wrocławiu

Paulina Pawuś: nasz pierwszy Business Manager we Wrocławiu

29 kwietnia, 2022

Strona wykorzystuje pliki cookies

Poprosiliśmy Paulinę Pawuś, Senior Business Managera, aby opowiedziała nam trochę o swoich dotychczasowych doświadczeniach z zespołem Prime Engineering. Była pierwszą osobą, która została zatrudniona we Wrocławiu, co czyni ją kickstarterem całego projektu.

 

Jak wygląda praca w Prime Engineering Polska?

Pracuję w Prime Engineering od niespełna miesiąca. Jednak to, co widzę, to różnorodność projektów, nad którymi pracujemy (również globalnie). Dzięki temu możemy oferować rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów. W Prime Engineering tkwi ogromny potencjał. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w jego rozwoju w Polsce.

Co najbardziej cenisz w swojej pracy?

Największą wartością jest dla mnie budowanie i bycie częścią zespołu, który wspiera się wzajemnie, osiągając cele zespołowe i indywidualne. Dużo radości sprawia mi także decydowanie jaką drogę obrać, aby osiągnąć cel. Wiem, że gdy członkowie teamu wspierają się nawzajem, nic nas nie powstrzyma.

W jaki sposób Prime spełnia Twoje potrzeby jako pracownika?

Prime Engineering daje mi swobodę działania i pozwala wierzyć w swoje możliwości. Daje mi przestrzeń do dyskusji i wyciągania wniosków. Jest tu miejsce na małe i duże cele, a także na dobrą zabawę. Największą siłą Prime Engineering są ludzie i ich wartości.

Jakie są Twoje plany na przyszłość?

Decyzja na ten temat już zapadła. Chcę być częścią procesu rozwoju Prime Engineering w Polsce. Planuję nawiązać tutaj wspaniałe i trwałe relacje biznesowe. Chcę zbudować zespół ekspertów, który będzie potrafił przenosić góry. Wierzę, że mi się to uda. W Prime Engineering wszystko jest możliwe!

play youtube,
play youtube,
xvideos,
xvideos,
porn,
porn,
xnxx,
xxx,
Fucking,
mp3play,
Is Subway Closing Down,
Are There Sharks In Jamaica,
Instant Car Insurance,